Easy Apartments Kielce - Kielce
Logos hotele w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Zakopanem, Poznaniu, Lublinie, Suwałkach, Augustowie.
Easy Apartments Kielce
Kielce Podklasztorna 101 e/8 apartamenty - mieszkania
Cena od
301 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
Cena od
301 PLN
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Plac zabaw
Rozmawiamy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m. in. : parking na miejscu, monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych, parking w garażu, wycieczki rowerowe, Możliwe wystawienie faktury, winda, piesze wycieczki, plac zabaw dla dzieci, wspólny salon / sala TV, piesze wycieczki, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, dostęp do Internetu, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, pokoje rodzinne, bezpłatny parking, bezpłatne Wi-Fi, wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkach, meble ogrodowe, monitoring wokół obiektu, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, narciarstwo, parking, pokoje dla alergików, taras, zwierzęta domowe są akceptowane, wspólna kuchnia, klimatyzacja, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, pokoje dla niepalących, gaśnice, indywidualne zameldowanie / wymeldowanie, prywatny parking, całkowity zakaz palenia, ogrzewanie, jazda na rowerze, Wi-Fi, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Easy Apartments Kielce o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Depozyt na poczet zniszczeń w wysokości PLN 500 jest wymagany po przyjeździe. Będzie to płatność gotówkowa. Zapłacona kwota powinna zostać zwrócona przy wymeldowaniu. Całość depozytu zostanie zwrócona w gotówce po sprawdzeniu stanu obiektu. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Apartament 6 osobowy (1 łóżko podwójne, 2 łóżka pojedyncze, 1 rozkładana sofa - 72 mkw).

